Menu

O nas

OMNI Training & Consulting została założona w 2002 roku w Krakowie jako firma doradczo-szkoleniowa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu świadczymy komplektsowe usługi z zakresu doradztwa dla firm (np. strategie rozwoju przedsiębiorstwa, pozyskiwania funduszy unijnych), a także szkoleń (zarówno zewnetrznych, jak i dofinansowanych z funduszy unijnych). Współpracujemy z przedsiębiorstwami, samorządami, instytucjami i organizacjami o zróżnicowanej specyfice i potrzebach. Dzięki temu mamy bardzo duże doświadczenie zarówno w dziedzinie przygotowywania i zarządzania projektami, doradztwa jak i na polu szkoleniowym.

omni_logo_s

Nasi eksperci pomagają w wyborze odpowiedniego programu oraz w sporządzeniu wniosku według wymogów obowiązujących dla danej aplikacji. Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenia w działaniach dotyczących projektów pomocowych i wraz z wykwalifikowaną kadrą ekspertów oferujemy pomoc w przygotowaniu dla przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych instytucji publicznych i niepublicznych, wniosków o uzyskanie pomocy finansowej z programów unijnych.

Do współpracy z Państwem zostanie przydzielony konsultant, odpowiadający za koordynację prac związanych z przygotowaniem wniosku i/lub odpowiedniej dokumentacji projektowej.

Ponadto Naszą specjalnością jest organizowanie ciekawych i nietuzinkowych szkoleń skierowanych zarówno do grup zorganizowanych jak i Klientów indywidualnych. Zwracając się do nas zawsze uzyskają Państwo rzetelną informację, fachowe doradztwo, a decydując się na nasze usługi – pakiet szkoleń dobranych według potrzeb i preferencji.  Do tej pory z powodzeniem zrealizowaliśmy szereg szkoleń, w tym szkolenia współfinansowane z Europejskiego Fundusze Społecznego. Były to projekty zarówno: doradcze, wdrożeniowe, inwestycyjne jak i edukacyjne. Rozległa problematyka i praktyczne zastosowanie wiedzy nabytej na naszych szkoleniach sprawia, że nasi Klienci nigdy nie żałują czasu przeznaczonego na zdobywanie nowych umiejętności. Zaufało nam już wiele Firm i klientów indywidualnych, dla których organizowaliśmy szkolenia w całym kraju.

Również i dla Państwa jesteśmy w stanie zorganizować  szkolenie nie tylko z tematyki, którą zajmujemy się na co dzień, ale także posiadamy stały kontakt z wykwalifikowanymi Trenerami z różnych dziedzin.


Przedstawiając nam swoje potrzeby stawiają Państwo na profesjonalizm i pełne zadowolenie tylko z przeprowadzonego kursu, ale również obsługi.