Menu

E-learning

by Bartek, 22 kwietnia 2015

Brak umiejętności wykorzystania narzędzi elektronicznych przez kursantów wpływa na to, że tracą oni potencjalną wiedzę, jaką mogli by zdobywać za pośrednictwem Internetu. Jest to o tyle istotne, że korzystanie z „wiedzy w postaci elektronicznej” jest łatwe i zdecydowanie bardziej elastyczne w porównaniu do np. szkoleń stacjonarnych, ze względu na to, że z e-learningu można korzystać w każdym momencie, bez konieczności stawiania się w konkretnym miejscu na szkoleniach.

Nasze kursy e-learningowe są przygotowane w oparciu o najnowocześniejsze technologie informatyczne i multimedialne, co pozwala na skuteczne przezwyciężenie barier kompetencyjnych uczestników i pozwoli na kompleksowe przygotowanie ich do korzystania z najnowocześniejszych metod nauczania, a równocześnie wpłynie na znacznie efektywniejsze przyswojenie wiedzy. Połączenie metod szkolenia stacjonarnego z nauczaniem e-learning, zwane przez ekspertów „blended learning” uznawane jest za najskuteczniejszą obecnie metodę nauczania. Departament edukacji Stanów Zjednoczonych w raporcie “Evaluation of Evidence – Based Practices in Online Learning” dowodzi szczególnej skuteczności tych metod (kurs tego typu w połączeniu z kursem tradycyjnym pozwala na przyswojenie wiedzy o ok. 30% sposób skuteczniej). W naszych kursach e-learning wdrażamy najnowsze osiągnięcia i wyniki badań, aby podnosić tym samym skuteczność prowadzonych szkoleń.

Wraz z naszymi Klientami dokładnie analizujemy każdy program szkoleniowy. W toku konsultacji opracowujemy wstępną analizę potrzeb. Pomagamy dobrać właściwy typ szkolenia oraz formę prezentacji treści. Jeżeli zachodzi taka potrzeba udzielamy wsparcia merytorycznego oraz metodycznego. Nasi eksperci pomagają w optymalnym doborze materiału oraz doradzają jak skutecznie przekazać wiedzę w ramach programów e-learning.

W ramach naszej oferty proponujemy:

  • budowanie programów szkoleniowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb
  • wdrażanie szkoleń – dobór oprogramowania, dostosowanie go do specyficznych wymagań klientów
  •  szeroką gamę gotowych szkoleń e-learningowych